Підключення Помилки PPPoE
Помилки PPPoE
Помилка №629

Іноді при спробі підключення з'являються помилки, для їх розшифровки викладаємо список помилок і можливі варіанти вирішення:
 
1.  Помилка №629 - Підключення перервано віддаленим комп'ютером.

Можливі причини: Така помилка виникає, якщо вже створена сесія РРРоЕ і Ви намагаєтеся підняти ще одну сесію. Таке трапляється при неправильному завершення попередньої сесії, коли на сервері залишилося незакрите підключення або хтось під Вашим іменем вже увійшов в Інтернет.

Вирішення проблеми: Зачекайте не менше двох хвилин і спробуйте повторно підключитися. Якщо не вдалося - звертайтеся в техпідтримку (тел.3-13-99). І не забувайте зберігати в таємниці свої дані для входу в Інтернет.

 
Помилка №676

2. Помилка №676 або №680 - лінія зайнята.

Можливі причини: Така помилка виникає, якщо не правильно працює мережева карта на вашому комп'ютері, або є несправності на нашому активному обладнанні.

Вирішення проблеми: Необхідно виключити й заново включити мережевий адаптер:

Правою клавішею мишки натискаєте на "Мій комп'ютер" або відкриваєте "Панель управління" і відкриваєте ярлик "Система".

З'явитися вікно "Властивості системи" далі вибираєте вкладку "Обладнання" і натискаєте на "диспечер пристроїв".

У списку, що з'явився шукайте "Мережеві карти" (Мережевий адаптер, Мережеві плати), натискаєте ліворуч на значок "+", відкривається список встановлених на ваш комп'ютер мережевих карт, вибираєте свою мережеву карту.


Натиснувши правою кнопкою миші, вибираєте "Відключити", а потім "Задіяти" і повторюєте спробу підключення.

769_004

Якщо мережева плата відсутня в диспетчері пристроїв, то вона або відключена в BIOS, або не встановлений драйвер на мережеву плату. Рекомендується: включити мережеву плату в BIOS або оновити драйвер.

Якщо перед піктограмою відображено один із знаків: знак питання, знак оклику, то на мережеву плату некоректно встановлений драйвер. Необхідно перевстановити драйвер («Обновити драйвер ...»).

Якщо проблема зберігається - перезавантажте комп'ютер і повторіть спробу підключення. Якщо проблема зберігається - дзвоніть в технічну підтримку.

 
Помилка №678

3. Помилка №678 - віддалений комп'ютер не відповів вчасно

(Помилка 815-Для Windows Vista, Помилка 651 - для Windows 7).


Вирішення проблеми: 1. Перевірте роботу мережі по "Алгоритми пошуку помилок"

image678

Вирішення проблеми: 2. Перевірте, що мережева карта Включіть (якщо вимкнено - увімкніть.) Дивіться порядок дій у описі помилки № 676.

Вирішення проблеми: 3 ce site. Якщо з'єднання не проходить і видається діагностика "Помилка 678", спробуйте скинути системні дані мережних підключень наступним чином: "Пуск" -> "Виконати", введіть команду:

"netsh interface ip reset resetlog.txt" "Netsh interface ip reset resetlog.txt"

Після виконання команди на диску буде створений файл resetlog.txt - файл протоколу з того, що зробила ця команда.

Якщо не вдалося - звертайтеся в техпідтримку (тел.3-13-99)

 
Помилка №691

4. Помилка 691 - неправильне ім'я користувача або пароль.


Вирішення проблеми: 1. Перевірте правильність набору Вашого логіна і пароля, зверніть увагу на регістр, і на розкладку клавіатури.

image691

Вирішення проблеми: 2. Така помилка також з'являється в тому випадку, коли ви налаштували з'єднання, але воно відключено з боку сервера, або під Вашим іменем вже вироблено підключення до мережі. Необхідно подзвонити в технічну підтримку, щоб включили для Вашого облікового запису з'єднання РРРоЕ або перевірили активність Вашого підключення .


Якщо є питання - телефонуйте в технічну підтримку ..

 
Помилка №734

5. Помилка №734 - протокол управління зв'язком PPP був перерваний.

Можливі причини: Ця помилка може виникнути в тому випадку, якщо протоколи безпеки на сервері, до якого встановлюється підключення, несумісні з локальними параметрами безпеки.

Вирішення проблеми: У папці "Мережеві підключення" клацніть на використовуваному підключенні правою кнопкою миші. Виберіть команду "Властивості" і відкрийте вкладку "Безпека". У списку "При перевірці використовується" виберіть "Безпечний пароль".Якщо проблема зберігається - дзвоніть в технічну підтримку.

 
Помилка №735

6. Помилка №735: Запитаний адрес був відхилений сервером.


Можливі причини: Невірні налаштування високошвидкісного підключення PPPoE.

image735

Вирішення проблеми: Перевірити відповідні налаштування підключення. Відкрити вікно мережних підключень, знайти високошвидкісне підключення, натиснути праву кнопку миші та вибрати в меню «Властивості» http://cialisviagras.net/cialis-review/.

735_002


Далі, вибрати вкладку «Мережа», серед компонентів вибрати «Протокол Інтернету TCP / IP», натиснути кнопку «Властивості».

735_003


Звернути увагу на спосіб призначення IP-адреси, якщо призначення адреси йде вручну (прямою вказівкою IP), то необхідно активізувати опцію "Отримати IP-адресу автоматично".

735_004735_005


Зберегти налаштування, натиснувши кнопку «ОК».

 

 
Помилка №769

7. Помилка №769 - зазначена призначення не досяжною.

image769


Можлива причина: 1. У мережевих підключених відключено підключення по локальній мережі.

Вирішення проблеми: включити підключення:

Відкрити вікно мережних підключень, знайти підключення по локальній мережі, натиснути пр. кн. миші і вибрати в меню «Включити».

769_003


Можлива причина: 2. У диспетчері пристроїв відключена мережева карта (значок мережевої карти перекреслять червоним хрестиком).

Вирішення проблеми: задіяти (включити) мережеву карту Дивіться порядок дій у описі помилки № 676.

769_004

Натискаєте правою клавішею мишки на мережеву карту і в що з'явилася вкладці натискаєте на "Задіяти". Знак червоного хрестика повинен зникнути.


Якщо перед піктограмою відображено один із знаків: знак питання, знак оклику, то на мережеву плату некоректно встановлений драйвер. Необхідно перевстановити драйвер («Обновити драйвер ...»).

Якщо мережева плата відсутня в диспетчері пристроїв, то вона або відключена в BIOS, або не встановлений драйвер на мережеву плату. Рекомендується: включити мережеву плату в BIOS або оновити драйвер.

 


Сервіси